Młodziki U-12 na turnieju ORLEN Beniaminek Cup

Drużyna rocznika 2010 intensywnie spędziła ubiegłą sobotę. Prosto po zakończeniu zgrupowania w Dębicy zespół młodzików udał się do Krosna na międzynarodowy turniej ORLEN Beniaminek Cup.

25 stycznia, 2022


Strona Główna / Akademia

Drużyna rocznika 2010 intensywnie spędziła ubiegłą sobotę. Prosto po zakończeniu zgrupowania w Dębicy zespół młodzików udał się do Krosna na międzynarodowy turniej ORLEN Beniaminek Cup, w którym grano w formule „każdy z każdym”.


Nasza drużyna podczas 5 spotkań miała okazje zmierzyć się na boisku z wymagającymi rywalami Akademia BVB im. Łukasza Piszczka, Akademia Piłkarska Górnika Zabrze, Akademia Piłkarska PGE FKS Stal Mielec, MFK Zemplín Michalovce (Słowacja) oraz gospodarzami całego turnieju Beniaminek Profbud Krosno.

W całym turnieju zanotowaliśmy jedno zwycięstwo, dwa remisy oraz dwie porażki. Pięknymi bramkami popisali się Antoni Kluska i Michał Machnik.

„W każdym z rozegranych meczów nasza drużyna wykazywała wielki zapał do gry. Dziękuję im za duże zaangażowanie, mając na uwadze to że ostatni tydzień był bardzo intensywny. To bardzo budujące widzieć tak waleczną drużynę, rywalizującą z bardzo wymagającymi przeciwnikami i pokazującą swoje najmocniejsze strony. Gratulacje dla zespołu, gdyż taka rywalizacja na najwyższym możliwym poziomie, może w przyszłości przynieść same korzyści dla rozwoju naszych zawodników.”

Krzysztof Mikuła (Trener BBT U-12)

BBT U-12: Karol Kot, Norbert Chabura, Oskar Merchut, Bartosz Rokocz, Dawid Szpotan, Michał Machnik, Tymon Kowal, Szymon Wróbel, Szymon Gawryś, Ksawery Kłosowski, Antek Kluska, Kacper Soja, Krzysztof Pachołek, Krystian Prendota, Szymon Kajmowicz, Marcel Szczepański.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.