Stadion Poznań – trudny teren

Bułgarska 17 nie jest jak na razie szczęśliwym adresem dla piłkarzy „Słoni”. W PKO BP Ekstraklasie grając tam z Lechem zawsze przegrywały.

10 lutego, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bułgarska 17 nie jest, jak na razie, szczęśliwym adresem dla piłkarzy „Słoni”. W PKO BP Ekstraklasie grając tam z Lechem zawsze przegrywały.

Emocji nie zabrakło podczas pierwszej wizyty zawodników Bruk-Betu Termaliki w Poznaniu, w lutym 2016 roku. Gospodarze prowadzili już 2:0, ale za sprawą Wojciecha Kędziory na tablicy wyników wyświetlił się remis. Lech odpowiedział trzema bramkami, w tym dwoma zdobytymi w ostatniej minucie spotkania.

W lutym, ale już 2017 roku Lech pewnie pokonał Bruk-Bet Termalicę 3:0.

Ostatnie spotkanie w Poznaniu między tymi drużynami również zakończyło się wygraną Lecha 3:1.

Łącznie z Lechem Poznań, Bruk-Bet Termalica zmierzyła się dziewięć razy. Osiem razy w PKO BP Ekstraklasie, raz w Pucharze Polski. „Słonie” raz wygrały i zremisowały w pozostałych meczach górą był zespół z Wielkopolski.

Na stadionie przy ulicy Bułgarskiej „Słonie” wywalczyły punkt. Było to jednak podczas ich pierwszoligowego debiutu w lipcu 2010 roku i meczu z Wartą Poznań, która na tym stadionie rozgrywała swoje spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.