#EkstraPomoc: Wspieramy 2-letniego Wiktora

W ramach projektu #EkstraPomoc co miesiąc jeden z klubów występujących w PKO Bank Polski Ekstraklasie wybiera cel charytatywny, który wspierają pozostałe zespoły.

23 lutego, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W ramach projektu #EkstraPomoc co miesiąc jeden z klubów występujących w PKO Bank Polski Ekstraklasie wybiera cel charytatywny, który wspierają pozostałe zespoły.

Kolejną odsłonę koordynuje Lechia Gdańsk, która przyłącza się do prowadzonej na Siepomaga.pl zbiórki pieniędzy na leczenie 2-letniego Wiktora Puzdrowskiego, chorującego na nowotwór złośliwy nadnerczy. W tym celu utworzyliśmy specjalną skarbonkę, przez którą chcemy wspólnymi siłami klubów wesprzeć leczenie chłopca:

https://www.siepomaga.pl/ekstrapomoc-dla-wiktora

https://www.siepomaga.pl/ekstrapomoc-dla-wiktora/skarbonka/banner

Rodzice chłopca są zrozpaczeni, a mama dodatkowo jest w 8. miesiącu ciąży… „Standardowa rodzina – tak myśleliśmy o sobie i tak większość pewnie o nas myślała. Mama, tata, mały synek i kolejny dzidziuś w drodze. Pełnia szczęścia, takiego prostego, które docenia się po stracie… A my straciliśmy wszystko… Spokój, poczucie bezpieczeństwa, radość. Okazało się, że nasz syn, Wiktor, ma złośliwego guza! Nowotwór zaatakował niespodziewanie, rujnując brutalnie nasz świat! Dziś walczymy o życie, pełni strachu, bólu i niepewności… Prosimy, bądźcie z nami, jest tak strasznie ciężko…”.

Wiktor przechodzi obecnie bardzo ciężkie leczenie standardowym protokołem. Rodzice chcą leczyć chłopca w Polsce, jak najdłużej to będzie możliwe, jednak może się okazać, że tutaj już dla Wikusia nie będzie ratunku… Co chwila słyszymy inne informacje. Łączy je jedno – jest źle… Dlatego zdecydowano się uruchomić zbiórkę na bardzo kosztowne leczenie w Barcelonie, które może być ostatnią szansą na życie. 

Możesz również wesprzeć Wiktora, biorąc udział w LICYTACJACH KOSZULEK

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.