Zwycięskie wizyty w Krakowie

W poniedziałek piłkarze Bruk-Betu Termaliki ponownie odwiedzą stadion przy ulicy Kałuży w Krakowie. W PKO BP Ekstraklasie dwukrotnie tam wygrywali.

25 lutego, 2022


Strona Główna / Akademia

W poniedziałek piłkarze Bruk-Betu Termaliki ponownie odwiedzą stadion przy ulicy Kałuży w Krakowie. W PKO BP Ekstraklasie dwukrotnie tam wygrywali.

To właśnie na tym obiekcie „Słonie” odniosły pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w ekstraklasie. 12 września 2015 wygrały 3:2. Spotkanie było niezwykle emocjonujące.

Również zwycięsko zakończyła się wyprawa na obiekt Cracovii w kolejnym sezonie. W listopadzie 2016 roku Bruk-Bet Termalica wygrała 3:1, po dwóch trafieniach Patrika Misaka i Kornela Osyry.

W  sezonie 2017/18 w Krakowie dwukrotnie gościliśmy, z różnym skutkiem. W sezonie zasadniczym był remis. W rundzie finałowej wygrali gospodarze, po niezwykle dramatycznym meczu 4:2. „Słonie” wprawdzie prowadziły 2:1, ale w 60 min na murawie pojawił się Krzysztof Piątek i … strzelił trzy gole. Ostatni ligowy mecz pomiędzy tymi drużynami w sierpniu, w Niecieczy zakończył się wygraną krakowian 2:1.

Łącznie z Cracovią  w ekstraklasie graliśmy ośmiokrotnie. Cztery razy zwycięstwo odnosili piłkarze Bruk-Bet Termalica Nieciecza, dwukrotnie remisowali  i przegrywali. Bilans bramek 16:12.

Ze stadionem „Pasów” miłe wspomnienia ma Kacper Śpiewak. To właśnie na nim zdobył dwa gole w barwach reprezentacji Polski U-21. Był to podczas spotkaniu eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy z Łotwą.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.