„Słonie” kontra „Piastunki” – bramek nie zabraknie?

To zespół, któremu zawsze „Słonie” strzelają bramki. W sobotę najlepiej niech zdobędzie ją Tomas Poznar. Dlaczego?

13 maja, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

To zespół, któremu zawsze „Słonie” strzelają bramki. W sobotę najlepiej niech zdobędzie ją Tomas Poznar. Dlaczego? Odpowiedź znajdziemy w statystykach przed meczem Bruk-Bet Termalica – Piast Gliwice. Przygotowane zostały przez ekstraklasa.org.

„Słonie” przystępują do niego z dobrze funkcjonującą defensywną. W ostatnich trzech ligowych kolejkach straciły tylko jednego gola. A skoro o nich mowa, to liderami skuteczności w naszym zespole są Piotr Wlazło i Muris Mesanović.

Zdobyli już po dziewięć goli. To 56 procent wszystkich trafień drużyny z Niecieczy w tym sezonie. Strzelał dla niej również Tomas Poznar. Zawsze gdy wygrywaliśmy 1:0. W sobotę prosimy o kontynuowanie tej serii.

Ciekawy jest też wątek obecnego szkoleniowca „Słoni” Radoslava Latala. W latach 2015-17 pracował w gliwickim zespole. Prowadził go w 66 meczach. 29 wygrał, 13 zremisował i 22 razy przegrał.

W ekstraklasie „Słonie” z Piastem wygrały dwukrotnie, raz zremisowały, pięciokrotnie przegrywały. Bilans bramkowy 9:16. Trzy z tych ośmiu meczów rozegrano na stadionie w Niecieczy. W nich dwukrotnie wygrali gospodarze, raz przegrali.

Czy jutro kibice mogą spodziewać się bramek? To niewykluczone. Średnio w meczach Bruk-Betu Termaliki i Piasta pada pada 3,13 gola (w Niecieczy śr. 4 gole). Ponadto w każdym spotkaniu z Piastem „Słonie” strzelają bramki.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.