Skuteczny jak Muris

Muris Mesanović zdobył najwięcej goli dla „Słoni” w jednym sezonie, w PKO BP Ekstraklasie. Rozgrywki zakończył z jedenastoma bramkami. To najlepszy wynik w historii.  Do tej pory należał do Wojciecha Kędziory. W sezonie 2015/16 dziewięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców. W rozgrywkach 2016/17 osiem raz do bramki rywala trafiał Łotysz Vladislavs Gutkovskis. Mesanović na czoło […]

23 maja, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Muris Mesanović zdobył najwięcej goli dla „Słoni” w jednym sezonie, w PKO BP Ekstraklasie. Rozgrywki zakończył z jedenastoma bramkami.

To najlepszy wynik w historii.  Do tej pory należał do Wojciecha Kędziory. W sezonie 2015/16 dziewięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców. W rozgrywkach 2016/17 osiem raz do bramki rywala trafiał Łotysz Vladislavs Gutkovskis.

Mesanović na czoło tej klasyfikacji wysunął się po ostatnim meczu sezonu z Pogonią Szczecin. Zdobył w nim dwa gole. Ponadto Bośniak został najskuteczniejszym debiutantem w tym sezonie, w PKO BP Ekstraklasie.  

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.