Nasz rywal: Odra Opole

Pierwszym rywalem Bruk-Betu Termaliki w obecnych rozgrywkach będzie drużyna Odry Opole. To piąty zespół poprzedniego sezonu Fortuny 1 Ligi.

14 lipca, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Pierwszym rywalem Bruk-Betu Termaliki w obecnych rozgrywkach będzie drużyna Odry Opole. To piąty zespół poprzedniego sezonu Fortuny 1 Ligi.

Dzięki temu zagrał w barażach o ekstraklasę. W ich półfinale przegrał z Koroną Kielce 0:3. W przerwie letniej w zespole trenowanym przez Piotra Plewnię doszło do sporych przetasowań personalnych. Odrę wzmocnili m.in.: Bartosz Guzdek (z Widzewa Łódź), Artur Haluch (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Michal Klec (Garbarnia Kraków), Mikołaj Łabojko (Wigry Suwałki), Szymon Łapiński (Mamry Giżycko), Oskar Paprzycki (GKS Tychy).

Z zespołem pożegnali się m.in. Arkadiusz Piech, Krzysztof Janus czy Mateusz Kuchta. W zespole naszych gości zawodnikiem o  największym doświadczeniu w rywalizacji na boiskach ekstraklasy jest Maciej Urbańczyk. Rozegrał 85 meczów i strzelił jednego gola

Spotkanie Bruk-Bet Termalica – Odra Opole będzie można obejrzeć w telewizji (PolsatSportNews) oraz w internecie w modelu subskrypcyjnym na platformie PolsatBoxGo (https://bit.ly/PolsatBoxGoF1L) lub w formule PPV w centrum meczowym STATSCORE (bit.ly/BrukBetPPV). Kliknij w link i wspieraj Bruk-Bet Termalicę

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.