Nasz rywal: GKS Tychy

Drugie domowe spotkanie zawodnicy “Słoni” rozegrają u siebie z GKS-em Tychy. 

30 lipca, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Drugie domowe spotkanie zawodnicy “Słoni” rozegrają u siebie z GKS-em Tychy. Początek emocji w poniedziałek o godz.18.

Do Niecieczy przyjedzie zespół, który z jednym punktem zajmuje trzynaste miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce przegrał u siebie z ŁKS-em Łódź 0:1. W inauguracji sezonu zremisował z Chojniczanką Chojnice 2:2.

W zespole rywala warto zwrócić uwagę m.in. na Antonio Domingueza czy Patryka Mikitę. To zawodnicy, którzy oddali najwięcej strzałów na bramkę w tym sezonie. Piłkarzem z największą liczbą występów w ekstraklasie jest Mateusz Radecki. Zaliczył ich 52, w których zdobył 9 bramek i zaliczył 3 asysty.

Ekipę GKS-u w przerwie letniej wzmocnili m.in.: Mateusz Radecki (Radomiak), Adrian Kostrzewski (Górnik Łęczna), Patryk Mikita (Stomil). Z drużyny odeszli m.in.: Bartosz Biel (ŁKS), Łukasz Grzeszczyk (Górnik Łęczna), Oskar Paprzycki (Odra Opole).  

Trenerem GKS-u jest od 31 maja 2022 Dominik Nowak. Wcześniej pracował m.in. w Miedzi Legnica, Koronie Kielce, Flocie Świnoujście, Motorze Lublin czy Wigrach Suwałki.

W GKS-ie Tychy w przeszłości występowali byli piłkarze „Słoni” Mateusz Grzybek, Bartosz Szeliga czy Mateusz Kupczak.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.