# SKRBBT – centrum meczowe

Przed piłkarzami „Słoni” kolejna ligowa batalia. Dziś (g.15) zagrają na wyjeździe z Skrą Częstochowa. Zespoły spotkanie rozpoczną w następujących składach: Można go śledzić na naszym klubowym Facebooku i Twitterze. Drużyny o punkty powalczą w następujących składach:

7 sierpnia, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Przed piłkarzami „Słoni” kolejna ligowa batalia. Dziś (g.15) zagrają na wyjeździe z Skrą Częstochowa. Zespoły spotkanie rozpoczną w następujących składach: Można go śledzić na naszym klubowym  Facebooku i Twitterze. Drużyny o punkty powalczą w następujących składach:

Skra Częstochowa: 1 Jakub Bursztyn – 20 Szymon Szymański, 4 Adam Mesjasz, 8 Rafał Brusiło, 3 Beniamin Czajka– 33 Szymon Michalski,25 Przemysław Sajdak, 15 Kamil Lukoszek – 11 Damian Hilbrycht, 24 Bartłomiej Babiarz – 9 Filip  Kozłowski. Rezerwowi: Karol Szymkowiak  – 16 Bartosz Baranowicz, 18 Łukasz Winiarczyk, 21 Jakub Sangowski, 22 Krzysztof Ropski, 23 Dawid Niedbała, 26 Adam Olejnik, 27 Hubert Sadowski.

Bruk-Bet Termalica: 99 Tomasz Loska – 26 Andrej Kadlec, 6 Nemanja Tekijaski, 97 Wiktor Biedrzycki 3 Marcin Grabowski – 17 Taras Zaviiskyi, 28 Maciej Ambrosiewicz, 24 Kacper Karasek, 89 Andrii Domrbovski 10 Adam Radwański – 88 Tomas Poznar. Rezerwowi: 35 Pavel Pauluchenka – 9 Kacper Śpiewak,11 Muris Mesanović, 14 Artem Polarius, 18 Bartosz Farbiszewski, 19 Daniel Pietraszkiewicz, 20 Marcel Błachewicz, 22 Michal Hubinek, 77 Artem Putivstev. Trener:  Radoslav Latal. 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.