Szybkie prowadzenie nie pomogło

Dobra pierwsza połowa, gra w osłabieniu i ostatecznie remis. W spotkaniu z beniaminkiem „Słonie” nie utrzymały dwubramkowej przewagi.

3 września, 2022

Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Gospodarze gole zdobywały w pierwszej połowie. Za każdym razem za sprawą Czecha Tomasa Poznara. W 22 i 28 pewnie pokonał golkipera gości. To jednak nie wystarczyło do wygranej.

„Słonie” kończyły mecz w osłabieniu. Od 65 min musiały sobie radzić w dziesiątkę. Z drugą żółtą kartką z murawy zszedł wtedy Daniel Pietraszkiewicz. Goście to wykorzystali. W 83 min kontaktową bramkę dla nich strzelił Szymon Skrzypczak. W 89 min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyrównał Tomasz Mikołajczak.

Bruk-Bet Termalica – Chojniczanka 2:2 (2:0) 1:0 Poznar 22, 2:0 Poznar 28, 2:1 Skrzypczak 82, 2:2 Mikołjaczak 89. Sędziował: Mariusz Złotnicki. Czerwona kartka: Pietraszkiewicz (64 – druga żółta). Żółte kartki: Błachewicz (49 min), Pietraszkiewicz (52), Śpiewak (86) – Kasperowicz (70).Widzów: 1270.

Bruk-Bet Termalica: 99 Tomasz Loska – 26 Andrej Kadlec, 6 Nemanja Tekijaski (46 22 Michal Hubinek) , 97 Wiktor Biedrzycki, 20 Marcel Błachewicz – 19 Daniel Pietraszkiewicz, 28 Maciej Ambrosiewicz, 10 Adam Radwański (79 27 Bartłomiej Kukułowicz), 17 Taras Zaviiskyi, 14 Artem Polarius (63 55 Rajko Rep) – 88 Tomas Poznar (79 9 Kacper Śpiewak). Rezerwowi: 30 Krystian Bartoszek – 3 Marcin Grabowski, 9 Kacper Śpiewak, 18 Bartosz Farbiszewski, 22 Michal Hubinek, 24 Kacper Karasek, 27 Bartłomiej Kukułowicz, 55 Rajko Rep. Trener:  Radoslav Latal.

Chojniczanka: 96  Mateusz Kuchta – 3  Marcin Grolik (40 47 Damian Byrtek), 5 Mateusz Bartosiak, 25 Kacper Kasperowicz, 28 Michał Mikołajczyk (63 7 Adam Ryczkowski) – 14 David Niepsuj (77 17 Tomasz Mikołajczak), 6 Szymon Drewniak, 8 Sam van Huffel (63 27  Filip Karbowy), 23 Bartłomiej Kalinkowski (63 11  Kamil Mazek),30 Szymon Skrzypczak – 9 Patryk Tuszyński . Rezerwowi:31 Bartosz Neugebauer – 4 Paweł Czajkowski, 7 Adam Ryczkowski, 11 Kamil Mazek, 17 Tomasz Mikołajczyk, 27 Filip Karbowy, 47 Damian Byrtek, 71 Szymon Zimnicki, 77 Łukasz Wolsztyński. Trener Tomasz Kafarski.