Nasz rywal: ŁKS Łódź

ŁKS Łódź – to kolejna ligowa przeszkoda, z którą zmierzą się piłkarze „Słoni”. O punkty z nim powalczą w niedzielę (g.12.40) w Łodzi.

9 września, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

ŁKS Łódź – to kolejna ligowa przeszkoda, z którą zmierzą się piłkarze „Słoni”. O punkty z nim powalczą w niedzielę (g.12.40) w Łodzi.

Rywal jest obecnie wiceliderem Fortuny 1 Ligi. Zgromadził 18 punktów. Sześć razy wygrywał, trzykrotnie przegrał. W ostatniej serii gier u siebie pokonał innego spadkowicza z PKO BP Ekstraklasy Górnika Łęczna 3:2. Jego najskuteczniejszym zawodnikiem, ale też obecnym królem strzelców Fortuny 1 Ligi jest Hiszpan Pirulo. Sześciokrotnie wpisywał się na listę strzelców.  

ŁKS to nie tylko on. Do najbardziej znanych i doświadczonych piłkarzy tej drużyny należą: Jakub Tosik, Adam Marciniak, Maciej Dąbrowski, Dawid Kort czy Bartosz Szeliga. Ten ostatni to były zawodnik „Słoni”. W ich barwach rozegrał 39 spotkań i strzelił dwie bramki.

Szkoleniowcem ŁKS jest Kazimierz Moskal, to również były szkoleniowiec Bruk-Betu Termaliki. Pracował z nim w sezonie 2012/13.

W ŁKS-ie, ale też w zespole „Słoni” występowali m.in. Rafał Kujawa czy Łukasz Piątek.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.