[BBT II] Zwycięstwo w Limanowej

Podopieczni trenera Waldemara Dzierżanowskiego powrócili na zwycięską ścieżkę i pewnie pokonują Limanovie Limanowa. Spotkanie rozstrzygnęło się do przerwy. Zawodnicy z Niecieczy po bramkach Romana Gergela, Valstymira Jovanovicia, Bruno Wacławka oraz Dominika Cabały – już po pierwszych 45 minutach prowadzili 4:0 i w drugiej odsłonie pewnie kontrolowali przebieg meczu.

18 września, 2022

Strona Główna / Akademia

W następnej kolejce zawodnicy rezerw Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzą się na własnych obiektach z drużyną Okocimskiego Brzesko. Spotkanie 10. kolejki JAKO 4.Ligi zostanie rozegrane wyjątkowo w poniedziałek 26 września o godz. 17:00.

MKS Limanovia Limanowa 1:4 (0:4) Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

Bramki: 0:1 Roman Gergel 21′, 0:2 Vlastymir Jovanović 27′, 0:3 Bruno Wacławek 34′, 0:4 Domniki Cabała 45+1′

Żółte kartki: Vlastymir Jovanović 6′, Dominik Cabała 37′, Krystian Bartoszek 73′

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza: Krystian Bartoszek – Daniel Cieśla, Dominik Cabała (60′ Adam Krasiński), Mateusz Lusiusz, Vlastymir Jovanović (60′ Dariusz Rajczyk), Krzysztof Wrzosek, Jakub Banasik, Jakub Pek (70′ Kamil Leżon), Bruno Wacławek, Adrian Chłoń (60′ Arkadiusz Morąg), Roman Gergel (60′ Tomasz Piotrowski). Rezerwowi: Szymon Dara, Patryk Janczy.

Trener: Waldemar Dzierżanowski
Drugi trener: Wojciech Szkotak