Nasz rywal: Resovia

W ostatnim, w tym roku pierwszoligowym spotkaniu w Niecieczy, piłkarze „Słoni” zagrają z Resovią.

27 października, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W ostatnim, w tym roku pierwszoligowym spotkaniu w Niecieczy, piłkarze „Słoni” zagrają z Resovią.

Rzeszowianie to zespół, który obecnie zgromadził 15 punktów. 11 z nich wywalczył od momentu, kiedy jego szkoleniowcem został Mirosław Hajdo. To trener, który w przeszłości również pracował w zespole z Niecieczy. Pod jego wodzą Resovia awansowała do 1/8 Fortuny Pucharu Polski eliminując Cracovią. Ostatnia kolejka nie była jednak dla nich szczęśliwa. Przegrali w niej u siebie z ŁKS-em Łódź 0:3.

Najskuteczniejszymi zawodnikami Resovii są z trzema trafieniami Kamil Antonik i Marek Mróz. Do najbardziej znanych piłkarzy naszego najbliższego rywala możemy zaliczyć: Bartosza Kwietnia, Macieja Górskiego czy Dawida Kubowicza. On również grał w naszym klubie w sezonach 2010/11 i 2011/12. Półroczną przygodą w naszym klubie zaliczył też Marek Mróz.

Na tym wątki personalne się nie kończą. W ubiegłym sezonie wypożyczony do tej drużyny został Daniel Pietraszkiewicz.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.