Bruk-Bet Termalica Conference 2022 [WIDEO]

Po raz kolejny trenerzy z całej Polski mogli zaczerpnąć wiedzy w dziedzinie szkolenia piłkarskiego na konferencji zorganizowanej przez Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

28 listopada, 2022


Strona Główna / Akademia

W sobotę 26 listopada, w Sali Teatralnej im. Marii i Kazimierza Witkowskich w Niecieczy odbyła się 4. edycja Bruk-Bet Termalica Conference – konferencji szkoleniowej organizowanej przez Akademie Piłkarską klubu z Niecieczy. Wydarzenie przyciągnęło ponad 200 osób z całej Polski, w tym trenerów, działaczy oraz ludzi związanych z piłką nożną, którzy poprzez wykłady prowadzone przez uznanych prelegentów, mogli zaczerpnąć wskazówki przydatne w szkoleniu w macierzystych klubach. Tematem przewodnim konferencji było dążenie do przewagi taktyczna jako element strategii meczowej i była poświęcona taktycznym aspektom współczesnej piłki nożnej.

Bruk-Bet Termalica Conference już od czterech lat jest jednym z najważniejszych wydarzeń w roku kalendarzowym dla trenerskiego świata w Polsce. Pod koniec listopada, trenerzy z całego kraju mają okazję uczestniczyć w wykładach prowadzonych przez najlepszych polskich ekspertów.

W tym roku wśród prelegentów znaleźli się m.in. Miłosz Stępiński – trener reprezentacji Polski U-20, Ireneusz Pietrzykowski – trener III – ligowego ŁKS Łagów czy Tomasz Włodarek współzałożyciel grupy trenerów „Deductor”, asystent trenera w GKS Katowice.

Z roku na rok ze względu na rozwój i zmiany w modelu szkolenia, trenerzy mogą pogłębiać swoją wiedzę o zupełnie nowe elementy oraz poznawać sposoby prowadzenia młodzieży wykorzystywane w największych klubach. Na konferencji w Niecieczy nie zabrakło również znanych nazwisk, takich jak Radosław Sobolewski, Rafał Wisłocki, Waldemar Piątek, Klaudiusz Hirsch, Bartosz Iwan, a także trenerów Akademii Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Bruk-Bet Termalica Conference wpisuje się w misję Klubu, którą jest za pośrednictwem takich wydarzeń inspirować i przyczyniać się do rozwoju piłki nożnej w regionie.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.