Wygrana Hutnika

Od wyjazdowej porażki 0:1 z Hutnikiem Kraków, serię gier sparingowych rozpoczęli piłkarze Bruk-Betu Termaliki.

11 stycznia, 2023

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej prowadzenie objęli gospodarze. W 60 min w słupek uderzył Adam Radwański. W piątek „Słonie” na własnych obiektach zmierzą się z Siarką Tarnobrzeg.

Hutnik Kraków – Bruk-Bet Termalica 1:0 (0:0)

I połowa: Pawluczenko – Kadlec, Cieśla, Putiwcew, Grabowski – Hubinek, Ambrosiewicz – Wacławek, Karasek, Banasik – Mesanović.

II połowa: Bartoszek – Błachewicz, Farbiszewski, Biedrzycki, Kukułowicz – Tekijaski, Dombrovkiy – Poliarus, Radwański, Pietraszkiewicz – Poznar