Ostre strzelanie w Krakowie

Sporo bramek i emocji – dostarczył dzisiejszy sparing „Słoni” z Garbarnią Kraków. Na początku krakowianie wyszli szybko na dwubramkowe prowadzenie. To zmobilizowało „Słonie”. Zaczęły odrabiać straty. Pierwszego gola dla nich zdobył po zagraniu Bartłomieja Kukułowicza, Kacper Karasek. W 40 min był już remis. Z karnego wyrównał Kukułowicz. W 38 min po indywidualnej akcji Bruno Wacławka, […]

14 stycznia, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Sporo bramek i emocji – dostarczył dzisiejszy sparing „Słoni” z Garbarnią Kraków. Na początku krakowianie wyszli szybko na dwubramkowe prowadzenie. To zmobilizowało „Słonie”.

Zaczęły odrabiać straty. Pierwszego gola dla nich zdobył po zagraniu Bartłomieja Kukułowicza, Kacper Karasek. W 40 min był już remis. Z karnego wyrównał Kukułowicz. W 38 min po indywidualnej akcji Bruno Wacławka, gola zdobył Daniel Pietraszkiewicz. Trzy minuty później Bartosz Farbiszewski wpisał się na listę strzelców. Po zmianie stron Pietraszkiewicz ponownie celnie i ładnie przymierzył. Gol urodą przypominał jego trafienia z meczów z Legią Warszawa czy GKS-em Katowice. Kolejną grę kontrolną piłkarze Bruk-Betu Termaliki mają zaplanowaną w piątek 20 stycznia z Koroną Kielce.

Garbarnia Kraków – Bruk-Bet Termalica 4:5 (3:4) 1:0 Karbownik 9, 2:0 Żak 16, 2:1 Karasek 20, 2:2 Kukułowicz 40, 2:3 Pietraszkiewicz 38, 2:4 Farbiszewski 41, 3:4 Żak 44, 3:5 Pietraszkiewicz 58, 4:5 Dziedzic 82.

Pauliuchenka – Błachewicz, Farbiszewski, Tekijaski, Kukułowicz (72 Cieśla) – Hubinek – Banasik (66 Kuchta), Karasek, Wacławek, Pietraszkiewicz (70 Gajda) – Matuszewski (46 Janczy).

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.