Nasz rywal: Zagłębie Sosnowiec

Majowe piłkarskie zmagania w Fortunie 1 Lidze piłkarze Bruk-Betu Termaliki rozpoczną od spotkania z Zagłębiem Sosnowiec.

5 maja, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Majowe piłkarskie zmagania w Fortunie 1 Lidze piłkarze Bruk-Betu Termaliki rozpoczną od spotkania z Zagłębiem Sosnowiec.

To drużyna, która od niedawna może cieszyć się nowym obiektem. Jest nim ArcelorMittal Park. W rozgrywkach zespół radzi sobie ze zmiennym szczęściem. Do tej pory zdobył 34 punkty. Na wyjazdach zgromadził ich dziesięć. Raz wygrał, siedem razy zremisował a sześciokrotnie przegrywał.

Zagłębie ma już trzeciego trenera w tym sezonie. Zmagania rozpoczął z nimi Artur Skowronek, 7 grudnia 2022 zastąpił go  Dariusz Dudek (pracował w „Słoniach jako asystent trenera na początku sezonu 2017/18). Od 12 kwietnia natomiast sosnowiczan szkoli Marcin Malinowski.

W Zagłębiu najbardziej doświadczonym ekstraklasowcem jest bramkarz Michał Gliwa. W tym zespole występuje zresztą trzech byłych zawodników. To Sebastian Bonecki, Patryk Bryła i  Szymon Sobczak. I właśnie ten ostatni jest najlepszym strzelcem naszych poniedziałkowych gości.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.