Gaudium Zamość wygrywa Bruk-Bet Termalica Kids Cup U-11 !

Gaudium Zamość wygrywa Bruk-Bet Termalica Kids Cup U-11 ! Słonie w najlepszej siódemce turnieju.

12 czerwca, 2023


Strona Główna / Akademia

Kolejny wspaniały turniej „BRUK-BET TERMALICA KIDS CUP” za nami! 20 drużyn w tym 2 zza granicy; Słowacji i Ukrainy, zagrało w Niecieczy o zwycięstwo. Dwa dni rywalizacji przyniosło 137 piłkarskich spotkań, które w sumie trwały łącznie 49 godzin! W „BRUK-BET TERMALICA KIDS CUP” U-11 padło ponad 450 goli, a na murawie zaprezentowało się ponad 200 zawodników i zawodniczek. W całym turnieju zwyciężył Gaudium Zamość, drugie miejsce zajął Dunajec Nowy Sącz, a na ostatnim stopniu podium stanęła drużyna WRS United Rzeszów.

 

Cały turniej rozgrywany był na obiektach treningowych w Niecieczy, graliśmy systemem 6+1, równolegle na trzech boiskach o wymiarach 55×30 metrów. Wszystkie drużyny zostały podzielone na trzy grupy po 7 i 6 ekip. Harmonogram gier składał się z sobotniej fazy grupowej i niedzielnej fazy finałowej turnieju. Najlepsze drużyny z każdej z grup awansowały do grupy złotej, w której rywalizowały o miejsca 1-5. Pozostałe zespoły biorąc pod uwagę zdobyta lokatę w swojej grupie, rywalizowały o miejsca 6-20.

 

Sobotnia faza grupowa

 

W grupie A świetnie turniej rozpoczął Dunajca Nowy Sącz, którzy zanotowali 5 zwycięstw, remis strzelając przy tym aż 43 bramki.  O drugie miejsce walczyli Ukraiński Ruch Lwów  i AP Bronowice Lublin. W bezpośrednim starciu tych ekip, górą był zespół z Ukrainy i to właśnie podopieczni trenera Dmytro Hrechina awansowali do najlepszej „piątki” turnieju. Słonie zajęły ostatecznie 4 miejsce w grupie, przez co w drugim dniu turnieju pozwoliło im rywalizować w grupie srebrnej.

 

W grupie B o awans do grupy złotej do samego końca rywalizowały trzy zespoły WRS United Rzeszów, Kosa Konstancin oraz Aserek Team Gorlice. Ostatecznie o tym kto będzie walczył w niedziele o zwycięstwo w całym turnieju zadecydowała mała tabela. Lepsze okazały się zespoły z Podkarpacia i Mazowsza.

 

 

W grupie C od pierwszego spotkania prym wiódł zespół Gaudium Zamość, który ostatecznie wygrał wszystkie pojedynki w grupie i pewnie dołączył do drużyn walczących o zwycięstwo w turnieju „BRUK-BET TERMALICA KIDS CUP U-11„. Drugi zespól Słoni wygrał tylko dwa mecze w fazie grupowej i niestety musiał pogodzić się z tym, że w niedziele zagra o miejsca 11-14.

 

 

Niedzielna faza pucharowa

 

W spotkaniach o miejsca 1-5 liczyliśmy na dobre piłkarskie widowisko i nie zawiedliśmy się. Mecze te stały na dobrym poziomie, emocji w nich nie brakowało, a najwięcej powodów do radości po rozegranych spotkaniach mieli zawodnicy z Gaudium Zamość, którzy w pokonanym polu zostawili Dunajec Nowy Sącz oraz WRS United Rzeszów.

 

Wszystkie wyniki i końcowe tabele są dostępne pod linkiem obok – https://bit.ly/HarmonogramBBTKIDSCUP

 

 

Tradycyjnie przez organizatora na zakończenie turnieju wybrana została drużyna „TOP 7”, czyli najlepszych zawodników turnieju „BRUK-BET TERMALICA KIDS CUP U-11”, a znaleźli się w niej: Nikodem Urlik (Dunajec Nowy Sącz) – MVP Turnieju, Aleksander Król (Gaudium Zamość) – „Król Strzelców” (21 goli), Maksym Lylo (Ruch Lwów) – Najlepszy Bramkarz Turnieju, Jakub Bryda (AP Bronowice Lublin), Adam Smoła (Aserek Team Gorlice), Karol Gaj (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) i Marcel Nowak (WRS United Rzeszów).

 

 

Podczas ceremonii zakończenia turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki przygotowane przez sponsorów i partnerów naszego turnieju: Bruk-Bet, Termalica, Bruk-Bet Fotowoltaika, Intrac, Termobet, Georyt, R-GOL.

 

Wszystkie informacje o turnieju można znaleźć na Facebooku „BBTYouthCup”, gdzie prezentujemy także ciekawostki i zdjęcia.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sponsorom i partnerom za pomoc i wsparcie w organizacji tego wydarzenia.

  • Sponsor Tytularny Turnieju – BRUK-BET – polski producent kostki brukowej i wyrobów betonowych dla domu, ogrodu i drogownictwa z siedzibą w Niecieczy. Firmę stanowią marki: Bruk-Bet, Termalica, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt, Termobet i Intrac.
  • Patronat Turnieju – Powiat Tarnowski.
  • Partnerzy Techniczni Turnieju – sieć sklepów piłkarskich R-GOL, Aplikacja VIRIUM.
  • Miejsce Turnieju – Obiekty treningowe Bruk-Bet Termalica Nieciecza.
  • Organizator Turnieju – Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

 

Wydarzenie zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach zadania „Małopolska na Sportowo”.

 

Turniej odbędzie się dzięki wsparciu i pod patronatem Powiatu Tarnowskiego.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.