Artem pisze legendę

Wzór i autorytet – Artem Putiwcew zostaje w Bruk-Bet Termalice. 34-latek podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia.

2 lipca, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Wzór i autorytet – Artem Putiwcew zostaje w Bruk-Bet Termalice. 34-latek podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia.

Zawodnik wkrótce rozpocznie dziewiąty sezon w barwach „Słoni”. Występuje w nich od lutego 2016 roku. Od tego czasu rozegrał 214 spotkań, zdobył 13 bramek. Asystował przy siedmiu. W ekstraklasie zanotował 101 meczów, strzelając cztery gole. Artem jest pierwszym w historii naszego klubu zawodnikiem, który zagrał w kadrze narodowej seniorów. Wystąpił w meczu towarzyskim Ukrainy z Cyprem. W listopadzie 2021 roku przyjął natomiast polskie obywatelstwo.

Artem stał się jednym z liderów drużyny. Chwalony jest za postawę na murawie, ale też poza nią. Już zasłużył na miano legendy „Słoni”. Docenili to kibice, którzy wybrali go do jedenastki 100-lecie naszego klubu.

Artem cieszymy się, że nadal jesteś częścią Bandy Słonia.

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.