INEA partnerem telekomunikacyjnym Fortuna 1 Ligi

Firma INEA, dostawca szybkiego Internetu światłowodowego, usług telewizyjnych, a także telefonicznych i mobilnych została oficjalnym sponsorem Fortuna 1 Ligi. Podstawą współpracy będą projekty kierowane do kibiców pierwszoligowych klubów.

19 lipca, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Firma INEA, dostawca szybkiego Internetu światłowodowego, usług telewizyjnych, a także telefonicznych i mobilnych została oficjalnym sponsorem Fortuna 1 Ligi. Podstawą współpracy będą projekty kierowane do kibiców pierwszoligowych klubów.

INEA (www.inea.pl) to jeden z największych operatorów sieci kablowych w kraju i lider usług telekomunikacyjnych w Wielkopolsce. Usługi INEA są dostępne w ośmiu województwach, obejmując swoim zasięgiem kilka milionów gospodarstw domowych. Dostawca nie zwalnia tempa i już niebawem jego usługi będą dostępne na terenie całego kraju.

– INEA to firma z 30-letnim doświadczeniem i ambicją rozwoju marki w całej Polsce. Cieszymy się, że INEA chce osiągać swoje cele biznesowe razem z Fortuna 1 Ligą, a szczególnie istotne jest dla nas uruchomienie wspólnych projektów, które pozwolą uczynić rozgrywki bardziej atrakcyjnymi dla kibiców – powiedział Marcin Janicki, prezes zarządu Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

INEA zostanie partnerem nagrody dla Trenera Miesiąca, która od sezonu 2023/2024 będzie przyznawana przy udziale kibiców oraz panelu ekspertów. Firma będzie też nagradzała trenerów wirtualnych w ramach inicjatywy Fantasy 1 Liga. Planowane jest również uruchomienie mobilnej strefy aktywności INEA podczas najciekawszych spotkań w trakcie trwania rozgrywek, a w mediach społecznościowych prowadzone będą dodatkowe aktywności angażujące fanów piłki nożnej.

– Widzimy duży potencjał w polskim sporcie i chcemy aktywnie uczestniczyć w jego dalszym rozwoju. Piłka nożna to dyscyplina z tradycją, która od lat łączy pokolenia i dostarcza wielu pozytywnych emocji, a także jest nośnikiem wielu ważnych dla nas wartości, takich jak zespołowość, zaangażowanie oraz wzajemny szacunek.

Jako Oficjalny Sponsor będziemy dostarczać naszym kibicom wielu atrakcji, czyniąc sportowe wydarzenia jeszcze bardziej niezapomnianymi. Współpraca z Fortuna 1 Ligą to także doskonała okazja do wzmocnienia wizerunku INEA, szczególnie w tym ważnym i historycznym dla nas momencie, w którym stajemy się ogólnopolskim graczem na rynku usług telekomunikacyjnych.

Cieszymy się, że INEA stała się częścią piłkarskiej rodziny i z niecierpliwością wyczekujemy momentu, w którym poczujemy prawdziwy klimat meczowych rozgrywek. Sport jest nam bardzo bliski, a jako świadoma organizacja działamy odpowiedzialnie i zdecydowanie wspieramy zdrowy styl życia. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami rozbudzimy sportowego ducha na jeszcze większą skalę – powiedział Maciej Piechociński, prezes zarządu INEA Sp. z o.o.

Marka INEA będzie obecna na nośnikach reklamowych na obiektach Fortuna 1 Ligi od pierwszej kolejki sezonu, rozpoczynającego się już w piątek 21 lipca.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.