Fortuna 1 Liga wybiera Piłkarza Lipca i Sierpnia

Fortuna 1 Liga w nowym sezonie kontynuuje plebiscyt na Piłkarza Miesiąca, który wyłoniony zostanie w drodze głosowania kibiców i panelu ekspertów.

30 sierpnia, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Fortuna 1 Liga w nowym sezonie kontynuuje plebiscyt na Piłkarza Miesiąca, który wyłoniony zostanie w drodze głosowania kibiców i panelu ekspertów.

W pierwszym głosowaniu w tym sezonie jury wyjątkowo wybierze jednego laureata za miesiąc lipiec i sierpień. Zwycięzca będzie mógł wskazać cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł. Wśród nominowanych znaleźli się piłkarze GKS Katowice, GKS Tychy, Miedzi Legnica, Odry Opole i Polonii Warszawa.

 

O miano Piłkarza Lipca i Sierpnia powalczą:

  •     Kamil Antonik, Miedź Legnica
  •     Michał Bajdur, Polonia Warszawa
  •     Borja Galan, Odra Opole
  •     Maciej Kikolski, GKS Tychy
  •     Oskar Repka, GKS Katowice

Kibice mogą oddać głos na swojego faworyta do środy (30 sierpnia 12:00) na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi na portalu Facebook (www.facebook.com/1liga.org). W tym czasie swoich kandydatów wskaże też panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Zwycięzca głosowania kibiców otrzyma 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte będzie 1 punkt. Piłkarzem Lipca i Sierpnia zostanie zawodnik, który uzyska najwięcej punktów spośród nominowanych.

Głosowanie na Piłkarza Miesiąca będzie uzupełnieniem innych akcji CSR-owych zainicjowanych przez Fortunę: #FortunaGdyPełnaTrybuna i #FortunaZaGole, które zapisały się w świadomości kibiców Fortuna 1 Ligi i były z powodzeniem realizowane w poprzednich sezonach.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.