Artem Poliarus: Końcówka była nerwowa. Chcieliśmy lepiej zagrać [WIDEO]

Po dwóch porażkach z rzędu Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrał 1:0 ze Zniczem Pruszków, ale styl w jakim to osiągnął pozostawia wiele do życzenia. Zwycięskiego gola zdobył Artem Poliarus, dla którego było to pierwsze trafienie w tym sezonie. Ukrainiec po meczu podzielił się swoimi odczuciami co do występu drużyny na boisku. – Z nami Artem Poliarus, […]

31 sierpnia, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Po dwóch porażkach z rzędu Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrał 1:0 ze Zniczem Pruszków, ale styl w jakim to osiągnął pozostawia wiele do życzenia. Zwycięskiego gola zdobył Artem Poliarus, dla którego było to pierwsze trafienie w tym sezonie.

Ukrainiec po meczu podzielił się swoimi odczuciami co do występu drużyny na boisku.

– Z nami Artem Poliarus, zdobywca zwycięskiego gola. Witaj. 

– Cześć. To dla nas był bardzo trudny mecz. Dobrze, że w pierwszej połowie trafiliśmy bramkę. Ogólnie to była dla nas udana połowa meczu, rozmawialiśmy z chłopakami w szatni i stwierdziliśmy, że to byłą dobra część gry. W drugiej połowie było nas jednego więcej. 

– No właśnie, wydawało się, że mecz w tym momencie przejdzie pod wasze dyktando. Macie bramkę przewagi, jednego więcej na boisku, a skończyło się na tym, że to Znicz zaczął grać lepiej, a wy straciliście na jakości.

Co odpowiedział Artem? Cała pomeczowa rozmowa dostępna jest w załączonym materiale wideo. Kliknij i zobacz analizę Artema Polariusa.

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.