Nasz rywal: Resovia

Piątkowym rywalem „Słoni” będzie Resovia Rzeszów. Spotkanie odbędzie się w Rzeszowie w ramach 7. kolejki Fortuna 1 Ligi.

31 sierpnia, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Piątkowym rywalem „Słoni” będzie Resovia Rzeszów. Spotkanie odbędzie się w Rzeszowie w ramach 7. kolejki Fortuna 1 Ligi.

Nasz rywal znajduje się na 12 miejscu w tabeli z  7 punktami na, które złożyły się: 2 wygrane, 1 remis i 3 porażki. W ostatniej kolejce „Sovia” przegrała 0:3 z GKS-em Katowice.  Ich najskuteczniejszym zawodnikiem  jest Maciej Górski. Zdobył trzy trafienia.

Najbardziej znani zawodnicy Resovii to bramkarz Michał Gliwa. Ma na swoim koncie 128 występów w ekstraklasie. 114 gier na tym szczeblu ma Kornel Osyra. 31 mecze i dwa trafienia to jego dorobek z występów w Bruk-Bet Termalice z sezonu 2016/17.

Mirosław Hajdo obecny trener Resovii w sezonie 2010/11 prowadził w 19 spotkaniach zespół „Słoni”. W siedmiu zwyciężył, cztery zremisował, a osiem razy schodził  z boiska pokonany.

Dawid Kubowicz jest zawodnikiem, który w przeszłości grał w Bruk-Bet Termalice i Resovii. W naszej drużynie rozegrał 46 meczów. Zdobył trzy bramki, zaliczając dwie asysty.

W Resovii i „Słoniach występowali też Marek Mróz i Damian Hilbrycht.

 

 

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.