Wiktor Biedrzycki: Uraz goi się w miarę szybko. Cieszę się, że mogłem spotkać kolegów [WYWIAD]

Wiktor Biedrzycki nie będzie dobrze wspominał spotkania z Motorem Lublin. Nie dość, że jego zespół przegrał 0:2 to do tego on doznał poważnej kontuzji twarzoczaszki. Jak mija etap rekonwalescencji? Wiktor po kilkunastu dniach zagościł w klubie w Niecieczy i przy okazji opowiedział klubowym mediom o tym jak z jego zdrowiem. Okazuje się, że kontuzja jest […]

7 września, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Wiktor Biedrzycki nie będzie dobrze wspominał spotkania z Motorem Lublin. Nie dość, że jego zespół przegrał 0:2 to do tego on doznał poważnej kontuzji twarzoczaszki. Jak mija etap rekonwalescencji?

Wiktor po kilkunastu dniach zagościł w klubie w Niecieczy i przy okazji opowiedział klubowym mediom o tym jak z jego zdrowiem. Okazuje się, że kontuzja jest dość poważna, choć jak zaznacza obrońca „Słoni”, uraz goi się dość sprawnie.

– Jestem dwa tygodnie po operacji. Muszę powiedzieć, że goi się dość szybko. Nie spodziewałem się, że będzie to tak sprawnie przebiegać. Cieszę się bo dzięki temu mogłem przyjść do klubu i spotkać się z kolegami i całą drużyną – powiedział Wiktor Biedrzycki.

Ile jeszcze potrwa rehabilitacja? Kiedy możemy się spodziewać powrotu na boisko? Odpowiedź w materiale wideo załączonym pod tekstem.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.