Przegrywamy w meczu kontrolnym w Mielcu. Powrót Andrzeja Trubehy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza uległ w sparingowym meczu zespołowi PGE FKS Stali Mielec 1:3. Do składu „Słoni” po długiej przerwie wrócił Andrzej Trubeha. Korzystając z przerwy reprezentacyjnej drużyny ligowe zdecydowały się na mecze sparingowe. Niecieczanie udali się do Mielca na spotkanie z miejscową Stalą, która na co dzień rozgrywa spotkania w PKO BP Ekstraklasie. Pierwsi prowadzenie […]

8 września, 2023

Bruk-Bet Termalica Nieciecza uległ w sparingowym meczu zespołowi PGE FKS Stali Mielec 1:3. Do składu „Słoni” po długiej przerwie wrócił Andrzej Trubeha.

Korzystając z przerwy reprezentacyjnej drużyny ligowe zdecydowały się na mecze sparingowe. Niecieczanie udali się do Mielca na spotkanie z miejscową Stalą, która na co dzień rozgrywa spotkania w PKO BP Ekstraklasie.

Pierwsi prowadzenie objęli miejscowi za sprawą Ilya Shkurina, który po dużym zamieszaniu umieścił piłkę w siatce już w 5’ minucie meczu. „Słonie” mimo straconej bramki byli bardzo aktywni i mieli swoje momenty w spotkaniu. W 37’ minucie rzut karny wykorzystał Adam Radwański. „Jedenastka” została odgwizdana za zagranie ręką jednego z defensorów gospodarzy po strzale Morgana Fassbendera. Do przerwy mieliśmy remis 1:1.

Od razu po przerwie na boisku zameldowali się Eric Topór oraz wracający po kontuzji Andrzej Trubeha, dla którego był to pierwsza mecz od finałowego starcia barażowego z Puszczą Niepołomice w lipcu 2023 roku.

W drugiej połowie miejscowi zdobyli dwa gole(Getinger, Wolsztyński)  i finalnie wygrali 3:1. #STMBBT

Relacja z meczu na profilu „Słoni” na platformie X.