Znamy terminarz 1. rundy Fortuna Pucharu Polski. „Słonie” mierzą się z Kotwicą

Poznaliśmy szczegółowy terminarz 1. rundy Fortuna Pucharu Polski. Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozpocznie zmagania o #PucharTysiącaDrużyn w Kołobrzegu mierząc się z miejscową Kotwicą. Tegoroczna edycja Fortuna Pucharu Polski jest 70. edycją zmagań. Rozgrywki o Puchar Polski z przerwami odbywają od 1926 roku. Jubileuszowa edycja rozpocznie się już 19 września spotkaniem Miedź II Legnica – Stal Rzeszów. […]

12 września, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Poznaliśmy szczegółowy terminarz 1. rundy Fortuna Pucharu Polski. Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozpocznie zmagania o #PucharTysiącaDrużyn w Kołobrzegu mierząc się z miejscową Kotwicą.

Tegoroczna edycja Fortuna Pucharu Polski jest 70. edycją zmagań. Rozgrywki o Puchar Polski z przerwami odbywają od 1926 roku.

Jubileuszowa edycja rozpocznie się już 19 września spotkaniem Miedź II Legnica – Stal Rzeszów. Bruk-Bet Termalica przystąpi do zmagań 28 września wyjazdowym meczem z Kotwicą Kołobrzeg. Zespół z Pomorza występuje na co dzień w rozgrywkach II Ligi, w której zajmuje 15. miejsce. Ekipę Kotwicy prowadzi Maciej Bartoszek, który ma swoją historię w Niecieczy. Zespół „Słoni” trenował w okresie wrzesień 2017-luty 2018.

Spotkanie I rundy Fortuna Pucharu Polski Kotwica Kołobrzeg – Bruk-Bet Termalica Nieciecza odbędzie się 28 września o godz. 19:00.

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.