Arkadiusz Kasperkiewicz: Przeciwnik miał za dużo miejsca [WYWIAD]

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisował na własnym boisku z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:2 w ramach 8. kolejki Fortuna 1. Ligi. Zespół Mariusza Lewandowskiego źle wszedł w mecz i już w 16’ minucie przegrywał mecz po bramce Bartosza Bidy. Prowadzenie „Górali” podwyższył w 44’ minucie Mateusz Ziółkowski. Gospodarze zdołali wyrównać za sprawą Artema Poliarusa i Adama Radwańskiego. Defensor […]

19 września, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisował na własnym boisku z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:2 w ramach 8. kolejki Fortuna 1. Ligi.

Zespół Mariusza Lewandowskiego źle wszedł w mecz i już w 16’ minucie przegrywał mecz po bramce Bartosza Bidy. Prowadzenie „Górali” podwyższył w 44’ minucie Mateusz Ziółkowski. Gospodarze zdołali wyrównać za sprawą Artema Poliarusa i Adama Radwańskiego.

Defensor gospodarzy Arkadiusz Kasperkiewicz skomentował po spotkaniu grę defensywy.

Brakowało doskoku i agresywności na swojej połowie. Przeciwnik operując piłką na naszej połowie miał za dużo miejsca i czasu na podjęcie decyzji. Błędy w ustawieniu zaważyły na tych bramkach, które padły dla rywalipowiedział obrońca „Słoni”.

Cała rozmowa dostępna jest w załączonym materiale wideo.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.