Mariusz Lewandowski: Błędne decyzje sędziowskie w dwie strony

Trener „Słoni” Mariusz Lewandowski podsumował minione spotkanie Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Domowy mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała zakończył się wynikiem 2:2. Bruk-Bet Termalica po dwóch zwycięstwach z rzędu tym razem zanotował remis w starciu z „Góralami”. Spośród meczów pomiędzy obiema ekipami był to już piąty podział punktów. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego źle zaczęli spotkanie i przegrywali 0:2. Piłkarze […]

21 września, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Trener „Słoni” Mariusz Lewandowski podsumował minione spotkanie Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Domowy mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała zakończył się wynikiem 2:2.

Bruk-Bet Termalica po dwóch zwycięstwach z rzędu tym razem zanotował remis w starciu z „Góralami”. Spośród meczów pomiędzy obiema ekipami był to już piąty podział punktów.

Podopieczni Mariusza Lewandowskiego źle zaczęli spotkanie i przegrywali 0:2. Piłkarze Bruk-Betu Termaliki zdołali jednak odrobić straty, ale zwycięskiej bramki nie udało się strzelić.

Chcieliśmy ten mecz wygrać. Okoliczności były jednak takie, że przegrywaliśmy dwiema bramkami. Po analizie, po obejrzeniu tego meczu to mogę powiedzieć, że zespół pokazał też charakter, że w ciężkich momentach potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność. Możliwości są duże, potencjał jest spory tylko trzeba od pierwszych minut wchodzić dobrze w mecz i nie popełniać prostych błędów – powiedział w rozmowie z klubowymi mediami trener Lewandowski.

Co powiedział zawodnikom w szatni? Jakie przemyślenia ma co do pracy sędziów? Odpowiedź w materiale wideo poniżej artykułu.

 

Najbliższy mecz Bruk-Betu Termaliki już w niedzielę. „Słonie” zmierzą się w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem. Więcej na na naszym Youtube.

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.