Maciej Ambrosiewicz: Przetrwaliśmy kryzysowe minuty. Trzeba się trzymać góry tabeli [WIDEO]

Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrał w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem 3:1. Drugą bramkę dla gości zdobył Maciej Ambrosiewicz, który po meczu opowiedział jakie są jego przemyślenia dotyczące spotkania. Bruk-Bet Termalica przystępował do meczu w Sosnowcu po dwóch zwycięstwach i remisie. Dobra passa została przedłużona. Zagłębie uległo gościom z Niecieczy i to podopieczni Mariusza Lewandowskiego zdobyli 3 […]

25 września, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bruk-Bet Termalica Nieciecza wygrał w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem 3:1. Drugą bramkę dla gości zdobył Maciej Ambrosiewicz, który po meczu opowiedział jakie są jego przemyślenia dotyczące spotkania.

Bruk-Bet Termalica przystępował do meczu w Sosnowcu po dwóch zwycięstwach i remisie. Dobra passa została przedłużona. Zagłębie uległo gościom z Niecieczy i to podopieczni Mariusza Lewandowskiego zdobyli 3 punkty.

Te punkty były ważne. Tak się potoczyła ta kolejka i poprzednie mecze, że mogliśmy trochę podskoczyć w tabeli. Trzeba się trzymać jej góry, punktować. Ostatnio idzie nam nieźle więc oby tak dalej – powiedział „Ambro” w pomeczowym wywiadzie.

Jakie to uczucie strzelić bramkę swojej poprzedniej drużynie? Jakie odczucia przed zbliżającym się meczem pucharowym? Odpowiedź w załączonym materiale.

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.