Kacper Karasek: Ciężko było wytrzymać nerwowo! Zagłębie to wymagający przeciwnik

To nie był łatwy mecz dla piłkarzy Mariusza Lewandowskiego. Bruk-Bet Termalica przetrwał jednak napór gospodarzy i wywiózł z Sosnowca trzy punkty. Jedną z bramek zdobył Kacper Karasek. Dla młodego napastnika był to pierwszy występ w tej sezonie w podstawowej jedenastce. Karasek świetnie zameldował się jednak na boisku i udowodnił trenerowi, że ten dobrze zrobił stawiając […]

26 września, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

To nie był łatwy mecz dla piłkarzy Mariusza Lewandowskiego. Bruk-Bet Termalica przetrwał jednak napór gospodarzy i wywiózł z Sosnowca trzy punkty. Jedną z bramek zdobył Kacper Karasek.

Dla młodego napastnika był to pierwszy występ w tej sezonie w podstawowej jedenastce. Karasek świetnie zameldował się jednak na boisku i udowodnił trenerowi, że ten dobrze zrobił stawiając na niego. 21- latek huknął jak z armaty zza pola karnego już w 7’ minucie meczu i wyprowadził „Słonie” na prowadzenie. Finalnie Bruk-Bet Termalica zwyciężył 3-1.

Nie był to łatwy mecz. Na analizie przedmeczowej widzieliśmy, że Zagłębie to wymagający przeciwnik. Tak też było na boisku. Poradziliśmy sobie jednak i wywozimy z Sosnowca trzy punkty – powiedział na gorąco Kacper Karasek.

Jak się czuł w wyjściowym składzie? Co przekazał trener Lewandowski w przerwie?

Odpowiedzi w pomeczowym materiale na naszym kanale YouTube.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.