Debiut 17-letniego wychowanka

Mecz Zagłębie Sosnowiec przyniósł „Słonion” nie tylko zwycięstwo i trzy punkty. W spotkaniu zadebiutował wychowanek klubu – Arkadiusz Morąg. Starcie w Sosnowcu na pewno zostanie na długo zapamiętane przez Arkadiusza Morąga. Wychowanek Akademii Bruk-Bet Termaliki, który od kilkunastu dni należy do pierwszego zespołu „Słoni” zadebiutował w oficjalnych rozgrywkach. W Niecieczy gra jednak od 2018 roku […]

27 września, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Mecz Zagłębie Sosnowiec przyniósł „Słonion” nie tylko zwycięstwo i trzy punkty. W spotkaniu zadebiutował wychowanek klubu – Arkadiusz Morąg.

Starcie w Sosnowcu na pewno zostanie na długo zapamiętane przez Arkadiusza Morąga. Wychowanek Akademii Bruk-Bet Termaliki, który od kilkunastu dni należy do pierwszego zespołu „Słoni” zadebiutował w oficjalnych rozgrywkach. W Niecieczy gra jednak od 2018 roku i przeszedł drogę od trampkarzy po pierwszy zespół. 

To były wielkie emocje dla mnie. Po raz pierwszy mogłem uczestniczyć w takim wydarzeniu i jako młodzieżowiec znaleźć się w kadrze pierwszego zespołu Bruk-Bet Termaliki. Cieszę się, że mogłem zadebiutować i zagrać kilka minut, poczuć tą atmosferę jaka panujena stadionie przy tylu kibicach.  Na pewno poczułem wielką motywację – powiedział po meczu Arkadiusz Morąg. 

17-letni obrońca w końcowych minutach meczu 9. kolejki Fortuna 1. Ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Bruk-Bet Termaliką Nieciecza zmienił Jakuba Braneckiego i po raz pierwszy zameldował się na murawie.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem „Słoni” 3:1 po bramkach Kacpra Karaska, Macieja Ambrosiewicza i Jakuba Braneckiego.

Zobacz jak wyglądał debiut Arkadiusza Morąga w Sosnowcu.

 

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.