Nasz rywal: GKS Katowice

Pierwszy październikowy wyjazd „Słonie” zagrają w Katowicach z GKS-em Katowice. Spotkanie odbędzie się w niedzielę (g.18).

6 października, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Pierwszy październikowy wyjazd „Słonie” zagrają w Katowicach z GKS-em Katowice. Spotkanie odbędzie się w niedzielę (g.18).

Katowiczanie w obecnym sezonie radzą sobie ze zmiennym szczęściem. Na ich koncie jest 14 punktów. Cztery razy wygrali i przegrywali. Dwa razy remisowali. Dwóch ostatnich spotkań nie zaliczą do udanych. Dwa wyjazdy w Gdańsku z Lechią i z Odrą Opole zakończyli przegranymi odpowiednio 1:5 i 0:1 Trenerem zespołu jest Rafał Górak. Najskuteczniejszymi zawodnikami GKS-u z trzema trafieniami są: Sebastian Bergier, Mateusz Mak i Adrian Błąd. Dwie asysty do tej pory zaliczyli natomiast: Sebastian Bergier i Shun Shibata.

W GKS-ie występuje Marcin Wasielewski. Zawodnik w Bruk-Becie Termalice zagrał w 66 meczach.

W obu klubach natomiast występowali m.in.: Łukasz Pielorz, Sebastian Nowak, Dalibor Pleva, Bartosz Śpiączka, Krzysztof Baran, Kamil Słaby, Dominik Sadzawicki, Rafał Kujawa czy Piotr Ceglarz. Trenerami obu zespołów byli:  Piotr Mandrysz,  i Kazimierz Moskal. Szkoleniowcem „Gieksy” był Dariusz Dudek. On w naszym zespole był asystentem trenera.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.