Przegrywamy w meczu sparingowym z Górnikiem Zabrze

Bruk-Bet Termalica wykorzystał reprezentacyjną przerwę na mecz sparingowy z Górnikiem Zabrze. „Górnicy” pokonali „Słonie” 2:1. Mecz z wyżej notowanym rywalem dobrze rozpoczął się dla zespołu Mariusza Lewandowskiego. Już w 7’ minucie Morgan Fassbeder strzałem głową pokonał golkipera gospodarzy. Przez pierwsze 30 minut gry zespół gości przeważał i kreował wiele sytuacji pod bramką rywala. Dobrą passę […]

13 października, 2023

Bruk-Bet Termalica wykorzystał reprezentacyjną przerwę na mecz sparingowy z Górnikiem Zabrze. „Górnicy” pokonali „Słonie” 2:1.

Mecz z wyżej notowanym rywalem dobrze rozpoczął się dla zespołu Mariusza Lewandowskiego. Już w 7’ minucie Morgan Fassbeder strzałem głową pokonał golkipera gospodarzy. Przez pierwsze 30 minut gry zespół gości przeważał i kreował wiele sytuacji pod bramką rywala.

Dobrą passę przerwał rzut karny dla Górnika. W 31’ minucie Erica Topora pokonał Filipe Nascimento. Do szatni piłkarze schodzili z wynikiem 1:1.

Po zmianie stron nastąpiło wiele rotacji w ekipie „Słoni” co wpłynęło na grę zespołu. W 50’ minucie meczu gospodarze objęli prowadzenie, a Tomasza Loskę pokonał Piotr Krawczyk.

Więcej bramek w meczu już nie zobaczyliśmy, a mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Relacja z meczu dostępna jest na profilu „Słoni” na portalu X.

Górnik Zabrze – Bruk Bet Termalica Nieciecza 2:1 (1:1).

Bramki: Fassbender (7’), Nascimento (31’), Krawczyk (50’).