Bilety na mecz z Górnikiem i Piastem już dostępne

Bilety na spotkanie ligowe z Górnikiem Łęczna oraz na pucharowy mecz z Piastem Gliwice są już dostępne do zakupu. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 28 października o godz. 20:00 podejmie na swoim boisku Górnik Łęczna w ramach 13. kolejki Fortuna 1. Ligi. 3 dni później w ramach II rundy Fortuna Pucharu Polski piłkarze Mariusza Lewandowskiego na swoim […]

19 października, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bilety na spotkanie ligowe z Górnikiem Łęczna oraz na pucharowy mecz z Piastem Gliwice są już dostępne do zakupu.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza 28 października o godz. 20:00 podejmie na swoim boisku Górnik Łęczna w ramach 13. kolejki Fortuna 1. Ligi.

3 dni później w ramach II rundy Fortuna Pucharu Polski piłkarze Mariusza Lewandowskiego na swoim boisku zmierzą się z drużyną Piasta Gliwice. Starcie z ekstraklasowym rywalem odbędzie się 31 października o godzinie 18:00.

Bilety na oba spotkania stacjonarnie można zakupić w sklepiku kibica nieopodal stadionu w godz. 14-20 od poniedziałku do piątku oraz w kasie klubowej 2h przed rozpoczęciem każdego ze spotkań. Na spotkanie pucharowe obowiązują karnety!

Bilety w formie online dostępne są na platformie kupbilet.pl, wystarczy kliknąć TUTAJ.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.