Andrzej Trubeha: Ciężko pracowaliśmy. Jesteśmy gotowi

Bruk-Bet Termalica w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z Odrą Opole, która aktualnie znajduje się na fotelu lidera Fortuna 1. Ligi. Piłkarze Mariusza Lewandowskiego mają za sobą przerwę reprezentacyjną, którą wykorzystali na poprawienie mankamentów, które zawodziły w poprzednich meczach. – Pracowaliśmy dużo nad wykończeniem akcji, finalizacją, mieliśmy dużo strzałów. Zawodnicy defensywni dużo też pracowali nad […]

21 października, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bruk-Bet Termalica w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z Odrą Opole, która aktualnie znajduje się na fotelu lidera Fortuna 1. Ligi.

Piłkarze Mariusza Lewandowskiego mają za sobą przerwę reprezentacyjną, którą wykorzystali na poprawienie mankamentów, które zawodziły w poprzednich meczach.

Pracowaliśmy dużo nad wykończeniem akcji, finalizacją, mieliśmy dużo strzałów. Zawodnicy defensywni dużo też pracowali nad taktyką, bronieniem, rozgrywaniem piłki, a potem to wszystko połączyliśmy. Tak przez cały tydzień to pracowaliśmy głównie nad aspektami finalizacji, stałe fragmenty więc było tego naprawdę sporo – powiedział Andrzej Trubeha w wywiadzie dla kanału Bruk-Bet Termalica TV.

Cała rozmowa z zawodnikiem „Słoni” dostępna jest w załączonym materiale.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.