Nasz rywal: Górnik Łęczna

Bardzo dobrze prezentujący się Górnik Łęczna to najbliższy rywal „Słoni”. Spotkanie z nim rozegrają w najbliższą sobotę o g.20. Górnik od początku zmagań gra równo i punktuje. Jego obecny dorobek to 22 punkty, 5 zwycięstw 7 remisów,  które składają się na 3 miejsce w tabeli. Łęcznianie jeszcze nie przegrali w tym sezonie. Na wyjazdach zespół […]

27 października, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bardzo dobrze prezentujący się Górnik Łęczna to najbliższy rywal „Słoni”. Spotkanie z nim rozegrają w najbliższą sobotę o g.20.

Górnik od początku zmagań gra równo i punktuje. Jego obecny dorobek to 22 punkty, 5 zwycięstw 7 remisów,  które składają się na 3 miejsce w tabeli. Łęcznianie jeszcze nie przegrali w tym sezonie.

Na wyjazdach zespół dwukrotnie wygrywał i trzy razy remisował. To już pokazuje, że będzie bardzo wymagającym rywalem zespołu Mariusza Lewandowskiego.

Trenerem łęcznian jest od 26 lutego 2023 Ireneusz Mamrot. To doświadczony trener, który w przeszłości pracował m.in. w Chrobrym Głogów, Jagiellonii Białystok (zdobył z nią wicemistrzostwo Polski), ŁKS-ie Łódź czy Arce Gdynia.

Najskuteczniejszym zawodnikiem Górnika jest Egzon Kryeziu. Z kadry Górnika na pewno warto wspomnieć o doświadczonych zawodnikach to m.in. Damian Zbozień (238 meczów w ekstraklasie i 15 bramek), Adam Deja (154-4) czy Daniel Dziwniel (118-2). Barwy naszego najbliższego rywala reprezentuje trójka byłych zawodników Bruk-Betu Termaliki to Jonathan de Amo. W naszym zespole w latach 2020-21 rozegrał 42 spotkania, strzelił jednego gola.

Drugim jest Marcin Grabowski –  w „Słoniach” zagrał w 82 meczach, strzelając dwie bramki.

Paweł Żyra zaliczył u nas następujący dorobek: 39 meczów i trzy asysty.

W obu klubach grali też m.in. Dariusz Jarecki czy Łukasz Pielorz.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.