„Słonie” odwiedziły Szkołę Podstawową w Szczucinie

Delegacja zespołu Bruk-Bet Termalica Nieciecza odwiedziła Szkołę Podstawową im. Adama Mickiewicza w Szczucinie.  Piłkarze w składzie: Adam Radwański, Maciej Ambrosiewicz, Arkadiusz Kasperkiewicz, Eric Topór, Florin Purece oraz Tomas Poznar ku uciesze wielu uczniów zagościli w szkole w Szczucinie. Zawodnicy „Słoni” chętnie odpowiadali na pytania, zagrali w piłkarski quiz oraz lepiej poznali się z młodymi kibicami […]

14 listopada, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Delegacja zespołu Bruk-Bet Termalica Nieciecza odwiedziła Szkołę Podstawową im. Adama Mickiewicza w Szczucinie. 

Piłkarze w składzie: Adam Radwański, Maciej Ambrosiewicz, Arkadiusz Kasperkiewicz, Eric Topór, Florin Purece oraz Tomas Poznar ku uciesze wielu uczniów zagościli w szkole w Szczucinie.

Zawodnicy „Słoni” chętnie odpowiadali na pytania, zagrali w piłkarski quiz oraz lepiej poznali się z młodymi kibicami zespołu. Ci m.in. mieli szansę strzelić gola Ericowi Toporowi, zdobyć autograf czy zrobić sobie zdjęcie z piłkarzami.

Dziękujemy za świetne przywitanie i miły czas! Relacja z wydarzenia na social mediach Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Instagram, Facebook, Tik-Tok).

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.