„Słonie” pewnie wygrywają z Puszczą w meczu sparingowym

Bruk-Bet Termalica Nieciecza wykorzystał przerwę reprezentacyjną na sparingowy mecz z grającą w PKO BP Ekstraklasie Puszczą Niepołomice. Piłkarze „Słoni” okazali się lepsi na swoim boisku i zwyciężyli 3:0.  Od pierwszych minut kontrolnego meczu nie było widać różnic klas między zespołami z dwóch różnych lig. Piłkarze Mariusza Lewandowskiego ochoczo ruszyli do ataku i prowadzenie objęli już […]

17 listopada, 2023

Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bruk-Bet Termalica Nieciecza wykorzystał przerwę reprezentacyjną na sparingowy mecz z grającą w PKO BP Ekstraklasie Puszczą Niepołomice. Piłkarze „Słoni” okazali się lepsi na swoim boisku i zwyciężyli 3:0.

Od pierwszych minut kontrolnego meczu nie było widać różnic klas między zespołami z dwóch różnych lig. Piłkarze Mariusza Lewandowskiego ochoczo ruszyli do ataku i prowadzenie objęli już w 8′ minucie meczu za sprawą Andrzeja Trubehy. 6′ minut później prowadzenie podwyższył Jakub Branecki, który wykorzystał podanie strzelca pierwszej bramki. Gospodarze byli zespołem lepiej poukładanym i nie odpuszczali rywalom z Niepołomic wciąż szukając kolejnej bramki. Ta sztuka udała się w ostatnich minutach meczu gdy prowadzenie podwyższył Morgan Faßbender.

Pełna relacja z meczu kontrolnego dostępna jest w załączonej nitce na profilu „Słoni” na platformie „X”.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Puszcza Niepołomice 3:0

Bramki: 8′ Trubeha, 14′ Branecki, 90+2′ Faßbender.

Bruk-Bet: Topór (46 Bartoszek) – Zawijskyj, Biedrzycki (46 Spendlhofer), Putiwcew (64 Kasperkiewicz), Wacławek (64 Wolski) – Radwański (71 Farbiszewski), Ambrosiewicz (71 Bahonko), Dombrowskyj, Trubeha (46 Fassbender), Karasek (64 Jakubik) – Branecki (64 Poznar).
Trener: Mariusz Lewandowski

Puszcza: Piechota (46 Wróblewski) – Pięczek (46 Cholewiak), Stępień (46 Sołowiej), Jakuba (46 Wojcinowicz), Mroziński (46 Wójcik, 71 Kramarz) – testowany (60 Gil), Hajda (46 Koj), Stec (46 Poczobut), Walski (46 Cichoń), Tomalski (46 Kramarz, 60 Pieprzyca) – Zapolnik (46 Mesanović).
Trener: Tomasz Tułacz