Informacje w sprawie biletów na grudniowe mecze

Przed nami dwa ostatnie domowe spotkania „Słoni” w rundzie jesiennej Fortuna 1. Ligi. Bruk-Bet Termalica Nieciecza w piątek 1 grudnia zmierzy się z Wisłą Kraków, a 11 grudnia podejmie Arkę Gdynia. Wszystkim kibicom , którzy nie odczytali wiadomości wysłanej na skrzynki mailowe przypominamy, że ruszyła przedsprzedaż PAKIETÓW GRUDNIOWYCH, które można będzie nabyć do środy 29 […]

24 listopada, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Przed nami dwa ostatnie domowe spotkania „Słoni” w rundzie jesiennej Fortuna 1. Ligi. Bruk-Bet Termalica Nieciecza w piątek 1 grudnia zmierzy się z Wisłą Kraków, a 11 grudnia podejmie Arkę Gdynia.

Wszystkim kibicom , którzy nie odczytali wiadomości wysłanej na skrzynki mailowe przypominamy, że ruszyła przedsprzedaż PAKIETÓW GRUDNIOWYCH, które można będzie nabyć do środy 29 listopada w sklepiku kibica na oba domowe mecze Bruk-Bet Termaliki w promocyjnej cenie. Dostępne będą również pojedyncze bilety na dane spotkania.

Bilety na mecz z Wisłą Kraków będą dostępne TYLKO dla kibiców, którzy w tym sezonie przynajmniej raz uczestniczyli w spotkaniu na stadionie w Niecieczy.

Od czwartku 30 listopada rusza wolna sprzedaż biletów na grudniowe mecze, w tym na spotkanie z „Białą Gwiazdą”.

Godziny otwarcia sklepu kibica.

Sobota 25 listopada: 13 – 16
Poniedziałek 27 listopada: 14 – 20
Wtorek 28 listopada: 14 – 20
Środa 29 listopada: 14 – 20
Czwartek 30 listopada: 14 – 20

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.