Bilety na mecz z Arką Gdynia

Już w najbliższy poniedziałek 11 grudnia Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się na własnym boisku z Arką Gdynia. Przypominamy, że cały czas są w sprzedaży bilety na to spotkanie. Wejściówki na mecz z liderem Fortuna 1. Ligi można było zakupić w pakiecie grudniowym, który obejmował również mecz z Wisłą Kraków. Teraz kibice, którzy na żywo chcą […]

8 grudnia, 2023


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Już w najbliższy poniedziałek 11 grudnia Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się na własnym boisku z Arką Gdynia. Przypominamy, że cały czas są w sprzedaży bilety na to spotkanie.

Wejściówki na mecz z liderem Fortuna 1. Ligi można było zakupić w pakiecie grudniowym, który obejmował również mecz z Wisłą Kraków. Teraz kibice, którzy na żywo chcą zobaczyć ostatni domowy mecz „Słoni” w tym sezonie mogą zakupić je poprzez platformę kupbliet.pl [LINK] oraz w sklepiku kibica nieopodal stadionu w Niecieczy. Wejściówki będą również dostępne w kasach stadionu, 2 h przed meczem.

Mecz Bruk-Bet Termalica – Arka Gdynia w poniedziałek 11 grudnia o godz. 18.

Sklepik kibica otwarty jest od pon-pt w godz. 14-20.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.