Sparingowa aktualizacja w zespole „Słoni”

Coraz bliżej do powrotu na boisko piłkarzy Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego znajdują się jeszcze na urlopie, a do treningów powrócą 8 stycznia. Już kilka dni temu poznaliśmy oficjalny terminarz przygotowań „Słoni” do rundy wiosennej Fortuna 1. Ligi, ale nastąpiła aktualizacja meczów sparingowych. Piłkarze rozegrają dwa dodatkowe mecze kontrolne – z Puszczą Niepołomice i […]

4 stycznia, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Coraz bliżej do powrotu na boisko piłkarzy Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego znajdują się jeszcze na urlopie, a do treningów powrócą 8 stycznia.

Już kilka dni temu poznaliśmy oficjalny terminarz przygotowań „Słoni” do rundy wiosennej Fortuna 1. Ligi, ale nastąpiła aktualizacja meczów sparingowych. Piłkarze rozegrają dwa dodatkowe mecze kontrolne – z Puszczą Niepołomice i Wieczystą Kraków.

Drużyna na zgrupowanie uda się do tureckiej Antalyi gdzie będzie przebywać od 23 stycznia do 3 lutego.

Zanim jednak wyleci do stolicy Riwiery Tureckiej to stoczy w Polsce 4 mecze kontrolne. 12 stycznia z Puszczą Niepołomice, z Siarką Tarnobrzeg 13 stycznia, z drużyną Star Starachowice 19 stycznia oraz z Wieczystą Kraków 20 stycznia.

Na zgrupowaniu w Turcji „Słonie” zmierzą się z Dinamo Batumi 24 stycznia, z Nasaf Karszy 27 stycznia oraz z ukraińskim zespołem Worskła Połtawa 2 lutego.

Po powrocie ze zgrupowania czeka ich ostatni mecz kontrolny ze Stalą Rzeszów, 10 lutego.

Ligowe zmagania wrócą w weekend 16-18 lutego 2024.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.