„Słonie” pewnie wygrywają z Siarką Tarnobrzeg

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w drugim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rundy wiosennej wygrał z Siarką Tarnobrzeg. Spotkanie, które odbyło się w Lisiej Górze w śnieżnych warunkach od pierwszych minut rozgrywane było pod dyktando Bruk-Bet Termaliki. Piłkarze trzecioligowej Siarki nie byli w stanie upilnować zawodników „Słoni” i już  22’ minucie wynik meczu otworzył Kacper Karasek wykorzystując dobre […]

13 stycznia, 2024

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w drugim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rundy wiosennej wygrał z Siarką Tarnobrzeg.

Spotkanie, które odbyło się w Lisiej Górze w śnieżnych warunkach od pierwszych minut rozgrywane było pod dyktando Bruk-Bet Termaliki. Piłkarze trzecioligowej Siarki nie byli w stanie upilnować zawodników „Słoni” i już  22’ minucie wynik meczu otworzył Kacper Karasek wykorzystując dobre zagranie Wojciecha Jakubika. 4 minuty później prowadzenie podwyższył Wiktor Biedrzycki, który pewnie wykorzystał rzut karny. Do szatni zawodnicy schodzili z wynikiem 0:2 dla piłkarzy Mariusza Lewandowskiego.

W drugiej połowie, na którą „Słonie” wyszli w całkowicie innym składzie, na boisku niewiele się zmieniło. To pierwszoligowy Bruk-Bet dyktował tempo gry, a przewagę udokumentował Jakub Branecki, który zdobył bramkę w 85’ minucie meczu.

Spotkanie kontrolne zakończyło się wynikiem 0:3.

Siarka Tarnobrzeg 0:3 Bruk–Bet Termalica Nieciecza

22’ Karasek
26’ Biedrzycki
85’ Branecki

Tekstowa relacja z meczu oraz składy z obu połów dostępne są na profilu „Słoni” na platformie X.