„Słonie” wyruszyli do Antalyi. Czas na zgrupowanie

Spakowani i naładowani pozytywną energią. Zespół Bruk-Bet Termaliki Nieciecza wraz ze sztabem wyruszył do tureckiej Antalyi gdzie będzie miał miejsce obóz przygotowawczy do nadchodzącej rundy wiosennej Fortuna 1. Ligi.  W Turcji zespół będzie przebywać od 23 stycznia do 3 lutego. Na zgrupowaniu „Słonie” zmierzą się z Dinamo Batumi 24 stycznia, z Nasaf Karszy 27 stycznia oraz […]

23 stycznia, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Spakowani i naładowani pozytywną energią. Zespół Bruk-Bet Termaliki Nieciecza wraz ze sztabem wyruszył do tureckiej Antalyi gdzie będzie miał miejsce obóz przygotowawczy do nadchodzącej rundy wiosennej Fortuna 1. Ligi. 

W Turcji zespół będzie przebywać od 23 stycznia do 3 lutego. Na zgrupowaniu „Słonie” zmierzą się z Dinamo Batumi 24 stycznia, z Nasaf Karszy 27 stycznia oraz z ukraińskim zespołem Worskła Połtawa 2 lutego.

Oprócz sztabu w stolicy Riwiery Tureckiej zamelduje się 25 zawodników, którzy przygotowywać się będą do rozpoczęcia wiosennej rundy Fortuna 1. Ligi. Wśród nich są nowe nabytki #BBT – Kamil Wróbel i Jasse Tuominen.

Obserwujcie social media „Słoni” gdzie będą pojawiać się relacje z tureckich przygotowań.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.