Jakub Jędrasik piłkarzem Bruk-Bet Termaliki Nieciecza

Do drużyny „Słoni” dołączył Jakub Jędrasik, który przeszedł z Legii Warszawa. 18-letni Jakub Jędrasik trafił do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza na zasadzie transferu definitywnego i podpisał kontrakt na 2,5 roku zawierający opcję przedłużenia. Wychowanek UKS SMS Łódź w 2021 roku przeszedł do Legii Warszawa gdzie bronił barw „Wojskowych” w drużynie U-19, drugim zespole oraz zdołał zadebiutować […]

24 stycznia, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Do drużyny „Słoni” dołączył Jakub Jędrasik, który przeszedł z Legii Warszawa.

18-letni Jakub Jędrasik trafił do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza na zasadzie transferu definitywnego i podpisał kontrakt na 2,5 roku zawierający opcję przedłużenia.

Wychowanek UKS SMS Łódź w 2021 roku przeszedł do Legii Warszawa gdzie bronił barw „Wojskowych” w drużynie U-19, drugim zespole oraz zdołał zadebiutować w pierwszej ekipie 15-krotnego mistrza Polski.

W trwającym sezonie rozegrał 13 meczów w barwach rezerw Legii na poziomie 3 Ligi, w których zdobył 3 gole.

Jędrasik wyruszył z drużyną na zgrupowanie do tureckiej Antalyi gdzie przygotowuje się do wiosennej rundy Fortuna 1. Ligi.

Jakub, witamy w zespole „Słoni”!

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.