„Słonie” przegrywają ostatni mecz kontrolny na zgrupowaniu w Turcji

Bruk-Bet Termalica Nieciecza mierzył się z ekipą Worskła Połtawa w swoim trzecim spotkaniu kontrolnym podczas zgrupowania w tureckiej Antalyi. Po remisie i wygranej przyszedł czas na pierwszą porażkę. „Słonie” ulegli drużynie z Ukrainy 0:1. Rywale objęli prowadzenie w 22’ minucie meczu wykorzystując spore zamieszanie w polu karnym. Wynik do końca spotkania nie uległ zmianie. Sparing […]

2 lutego, 2024

Bruk-Bet Termalica Nieciecza mierzył się z ekipą Worskła Połtawa w swoim trzecim spotkaniu kontrolnym podczas zgrupowania w tureckiej Antalyi.

Po remisie i wygranej przyszedł czas na pierwszą porażkę. „Słonie” ulegli drużynie z Ukrainy 0:1.

Rywale objęli prowadzenie w 22’ minucie meczu wykorzystując spore zamieszanie w polu karnym. Wynik do końca spotkania nie uległ zmianie. Sparing był kolejną szansą na rotację zawodnikami przez trenera Mariusza Lewandowskiego. Podobnie jak w poprzednich meczach obie połowy piłkarze rozpoczęli w innych zestawieniach.

Drużyna Bruk-Bet Termalica Nieciecza jutro wraca z Turcji. 10 lutego zmierzy się w meczu kontrolnym ze Stalą Rzeszów.

W załączonym wideo zapis transmisji LIVE z meczu sparingowego.

Bruk-Bet Termalica – Worskła Połtawa 0:1