Bilety na mecz z Chrobrym Głogów dostępne

Już w niedzielę do gry wrócą piłkarze Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Po zimowej przerwie pora wznowić rozgrywki Fortuna 1. Ligi!  Zawodnicy Mariusza Lewandowskiego mają za sobą obóz przygotowawczy w tureckiej Antalyi. Teraz czas na rywalizację na pierwszoligowych boiskach. Pierwszy mecz już w niedzielę 18 lutego. Na domowym stadionie „Słonie” podejmą Chrobrego Głogów. W pierwszym starciu obu […]

12 lutego, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Już w niedzielę do gry wrócą piłkarze Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Po zimowej przerwie pora wznowić rozgrywki Fortuna 1. Ligi! 

Zawodnicy Mariusza Lewandowskiego mają za sobą obóz przygotowawczy w tureckiej Antalyi. Teraz czas na rywalizację na pierwszoligowych boiskach. Pierwszy mecz już w niedzielę 18 lutego. Na domowym stadionie „Słonie” podejmą Chrobrego Głogów.

W pierwszym starciu obu ekip lepsi okazali się piłkarze z Niecieczy, którzy na wyjeździe wysoko wygrali 5:0.

Dostępne są bilety na to spotkanie.

Wejściówki stacjonarnie można nabywać w sklepiku kibica nieopodal stadionu w Niecieczy od poniedziałku do piątku w godz. 14-20.

Bilety będą dostępne również w dniu meczu w klubowych kasach.

Początek spotkania o godzinie 15:00.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.