Ogromna dawka inspiracji taktycznej [WIDEO]

Bruk-Bet Termalica Conference w siedzibie firmy Bruk-Bet w Niecieczy odbyła się w tym roku pod hasłem „Pole karne – strategiczny obszar boiska”. Ponad 100 trenerów wzięło udział w trzech prelekcjach wygłoszonych przez uznanych prelegentów. Już po raz szósty edukacyjna inicjatywa Akademii „Słoni” potwierdziła swój wysoki poziom organizacyjny i merytoryczny, zapewniając wszystkim gościom ogromną dawkę wiedzy […]

23 lutego, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Bruk-Bet Termalica Conference w siedzibie firmy Bruk-Bet w Niecieczy odbyła się w tym roku pod hasłem „Pole karne – strategiczny obszar boiska”.

Ponad 100 trenerów wzięło udział w trzech prelekcjach wygłoszonych przez uznanych prelegentów. Już po raz szósty edukacyjna inicjatywa Akademii „Słoni” potwierdziła swój wysoki poziom organizacyjny i merytoryczny, zapewniając wszystkim gościom ogromną dawkę wiedzy i inspiracji.

O konferencji w „Studio #BandySłoni” opowiedzieli dr Krzysztof Lipecki – koordynator ds. szkolenia Akademii BBT, oraz trener Artur Skowronek (były szkoleniowiec m.in. Wisły Kraków czy Zagłębia Sosnowiec), który był jednym z prelegentów na wspomnianym wydarzeniu.

Panowie gościli w drugim panelu internetowej rozgrzewki przed meczem z Chrobrym Głogów.

Więcej w załączonym wideo.

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.