Nasz rywal: GKS Katowice

Bardzo dobrze spisujący się GKS Katowice to najbliższy rywal „Słoni”. Na stadionie w Niecieczy zmierzą się z nim w niedzielę (g.18.00). Drużyna od początku rundy wiosennej sporo punktuje. Od lutego wygrała siedem meczów. Dwa przegrała, w tym  w ostatniej kolejce u siebie z Odrą Opole 1:3. Była to jednak jej pierwsza porażka od sześciu spotkań. […]

19 kwietnia, 2024


Strona Główna / Akademia

Bardzo dobrze spisujący się GKS Katowice to najbliższy rywal „Słoni”. Na stadionie w Niecieczy zmierzą się z nim w niedzielę (g.18.00).

Drużyna od początku rundy wiosennej sporo punktuje. Od lutego wygrała siedem meczów. Dwa przegrała, w tym  w ostatniej kolejce u siebie z Odrą Opole 1:3. Była to jednak jej pierwsza porażka od sześciu spotkań. Nie zmieniła sytuacja GKS-u w tabeli. Jest na trzecim miejscu z 45 punktami.  Szkoleniowcem zespołu jest Rafał Górak.

Najskuteczniejszymi zawodnikami GKS-u są: Sebastian Bergier i Arkadiusz Jędrych. W katowickiej drużynie najczęściej asystuje: Antoni Kozubal.

W zespole jest kilku zawodników z ekstraklasową przeszłością. To m.in. Mateusz Mak, Adrian Błąd czy Adrian Danek.

W GKS-ie jest Marcin Wasielewski. To eks-piłkarz, „Słoni”. Grał w nich, w latach 2019-2021.  Zaliczył 66 spotkań w tym 15 w ekstraklasie.  Na tym nie kończy się lista zawodników, którzy występowali w Katowicach i Niecieczy.

To m.in. Łukasz Pielorz, Sebastian Nowak, Dominik Sadzawicki, Rafał Kujawa, Dalibor Pleva, Bartosz Śpiączka, Krzysztof Baran, Kamil Słaby,  Piotr Ceglarz. Dotyczy to również trenerów: Piotra Mandrysza, Kazimierza Moskala czy Dariusza Dudka.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.