Tłumy na biało-czerwonej Strefie Kibica w Niecieczy [WIDEO]

Polska w drugim meczu na Euro 2024 przegrała z Austrią 1:3. Spotkanie przyciągnęło ogromne grono fanów do Strefy Kibica w Niecieczy.  Pyszna oferta Klubu Kibica Cafe & Bistro, wspólne grillowanie, dmuchane atrakcje dla najmłodszych i przede wszystkim niepowtarzalny klimat podczas wspólnego oglądania meczu na dużym ekranie. To wszystko sprawiło, że  w Niecieczy w piątkowe popołudnie […]

22 czerwca, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Polska w drugim meczu na Euro 2024 przegrała z Austrią 1:3. Spotkanie przyciągnęło ogromne grono fanów do Strefy Kibica w Niecieczy. 

Pyszna oferta Klubu Kibica Cafe & Bistro, wspólne grillowanie, dmuchane atrakcje dla najmłodszych i przede wszystkim niepowtarzalny klimat podczas wspólnego oglądania meczu na dużym ekranie. To wszystko sprawiło, że  w Niecieczy w piątkowe popołudnie zjawiły się tłumy pełnych nadziei kibiców Polski. Niestety piłkarze Michała Probierza po obiecującej pierwszej połowie finalnie ulegli Austriakom 1:3.

Kibice żywiołowo wspierali biało-czerwonych. Nie brakowało wymalowanych twarzy, szalików, koszulek czy czapek. Atmosfera była świetna.

Przypominamy, że nadajemy przez całe Euro 2024 i już teraz zapraszamy Was na wspólne przeżywanie emocji w Klubie Kibica Cafe & Bistro.

Posłuchaj co po meczu powiedzieli kibice.

@brukbet.termalica

Smutni kibice w Niecieczy… 🥲 . #euro2024 #euro #kibice #bandasłoni #strefakibica #klubkibica #Poland #polska #polaut

♬ dźwięk oryginalny – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.