Ostatnie 2 sparingi „Słoni”

Sezon Betclic 1. Ligi zbliża się wielkimi krokami. Przed drużyną „Słoni” 2 ostatnie mecze kontrolne.  Bruk-Bet Termalica Nieciecza przygotowuje się do sezonu na swoich obiektach treningowych. Za piłkarzami Marcina Brosza 2 zgrupowania – w Woli Chorzelowskiej i Wodzisławiu Śląskim. W najbliższy piątek i sobotę ostatnie mecze sparingowe. Najpierw z Puszczą Niepołomice, a następnie z ekipą Stal […]

10 lipca, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Sezon Betclic 1. Ligi zbliża się wielkimi krokami. Przed drużyną „Słoni” 2 ostatnie mecze kontrolne. 

Bruk-Bet Termalica Nieciecza przygotowuje się do sezonu na swoich obiektach treningowych. Za piłkarzami Marcina Brosza 2 zgrupowania – w Woli Chorzelowskiej i Wodzisławiu Śląskim. W najbliższy piątek i sobotę ostatnie mecze sparingowe. Najpierw z Puszczą Niepołomice, a następnie z ekipą Stal Stalowa Wola.

Mecz z Puszczą Niepołomice w piątek o godzinie 11:00. Starcie z beniaminkiem Betclic 1. Ligi odbędzie się w sobotę również o godzinie 11:00. Oba spotkania zostaną rozegrane na stadionie w Niecieczy.

Pierwszy mecz ligowy już 20 lipca. Bruk-Bet Termalica zmierzy się z Wartą Poznań, spadkowiczem z PKO BP Ekstraklasy.

Przypominamy, że ruszyła sprzedaż karnetów na zbliżającą się rundę. Więcej TUTAJ.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.